Çatı Kaplama Onarımları

Çatı çakma, baca, havalandırma delikleri, derzler, vadiler ve kenarlar gibi yüksek riskli alanlarda su sızıntısına karşı koruma sağlamak için kullanılan, suya dayanıklı bir malzeme tabakasını ifade eder. Çatının tarzına ve yapısına bağlı olarak, perdahlama, çimento ve katrandan çelik, çinko alaşımı, bakır, kurşun veya alüminyum gibi daha dayanıklı alternatiflere kadar çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır.

Lekelere, hasara ve küflenmeye yol açan su sızmasına karşı çok önemli bir bariyer olan çatı kaplaması, herhangi bir çatı kaplama projesinin önemli bir parçasıdır. Çatı kaplamasını doğru ve etkili bir şekilde kurmak son derece zordur ve kalifiye çatı kaplama uzmanlarına emanet edilmelidir.

Çatı Kaplama Onarımına mı ihtiyacınız var?

Çatı çakma onarımına ihtiyacınız olup olmadığını belirlemenin en iyi yolu, bir çatı muayenesi planlamaktır. Çatı flaşınızın onarılması gerekebileceğine dair işaretler şunları içerir: tavan lekeleri, damlayan su, baca sızıntıları, ışıklık sızıntıları vb. Bazı durumlarda onarılabilir, diğer durumlarda ise tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Uzun vadeli bir çözüm sağlamak için ufalanmış, kırılmış, paslanmış veya aşınmış olan flaşlar değiştirilmelidir.

Ne Yapıyoruz?

CEM ÇATI‘daki çatı ustalarımızla, kurulum, onarım, değiştirme ve bakım dahil olmak üzere çeşitli çatı kaplama hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel çatı kaplama ekiplerimiz, uzmanlıklarının yanı sıra kaliteli çatı kaplama malzemeleri ve ekipmanları kullanarak su girişi olabilecek boşluklar veya alanlar olmamasını sağlar. Firmamız çatınızın görünümünü eviniz veya işyeriniz ile eşleştirmek için çeşitli metallerde çatı pervazları sunmaktadır.

Su sızıntısı belirtileri fark ederseniz hemen bizimle iletişime geçin! Sadece çatıyı değil, baca, havalandırma boruları, çatı pencereleri ve olukları da kontrol ederek tüm çatınızın bütünlüğünü kontrol edeceğiz.

1
yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebilirim?
Hemen Ara 0532 723 55 42