Baca ve Duvar Tamiri

Baca kusurlarını teşhis edebilecek, en iyi seçenekleri önerebilecek ve ardından uygun bina kodu standartlarına uygun restorasyon onarımlarını makul bir fiyata yapabilecek deneyimli bir çatı kaplama şirketi mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, CEM ÇATI sizin nihai seçiminizdir.

Bacanızı oluşturan tuğlalar ve harçlar birçok amaca hizmet eder. Yapısal açıdan bakıldığında, tuğla ve harç, yağmuru ve diğer unsurları baca bacanızdan ve ait oldukları yerden uzak tutmaya yarar. Ayrıca dumanı, gazları ve yanıcı maddeleri güvenli bir şekilde muhafaza eder ve bacanızın üst kısmına ve evinizden uzağa yönlendirilir.

Ne Yapıyoruz?

Onarım, bakım, kurulum ve inşaat hizmetlerimizle bacanızı mükemmel durumda tutun. İşlevsel bir baca, iç mekan sıcaklığının konforlu seviyelerde tutulmasına yardımcı olarak, ailenizi ve misafirlerinizi kış aylarında sıcak tutar. Ayrıca şöminenizin yangın ve sağlık tehlikesi oluşturmasını önler.

  • Baca Tamiri ve Yeniden İnşası – Onarım ve yeniden inşa hizmetlerimizle maliyetlerden tasarruf edin ve kalıcı sonuçlar elde edin.
  • Baca Muayeneleri – Şöminenizin ve bacanızın katı yakıt yakan cihazlar standardını karşıladığını bilerek gece rahat uyuyun.
  • Baca Taç Onarımları – baca tacımız bacanızın en üstünde yer alır. Taç, yağmura ve donma unsurlarına ilk maruz kalan yapıdır. Bu donma ve çözülme döngüleri zamanla tepeyi bozmaya başlar. Ne yazık ki, kronlar genellikle artık harç malzemelerinden yapılır, bu nedenle baca kronları en baştan zayıflayabilir. Baca tacınızdaki hasara bağlı olarak değiştirilebilir veya daha az hasar varsa mevcut bacayı kapatmak mümkün olabilir.

Evinizin uzun yıllar sizin ve sevdikleriniz için güvenli ve şık bir yer olarak kalmasını sağlamak için en iyi yolu izliyoruz.

Bacanızda ilk bozulma veya hasar belirtisinde bize ulaşın. 

1
yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebilirim?
Hemen Ara 0532 723 55 42